5 medali dla UKS Strzał Wodzisław podczas dwudniowych Mistrzostw Województwa Śląskiego w biathlonie letnim!!!!

07.06.2021 rozegrany został bieg indywidualny.Mistrzynią wśród Młodziczek została Otylia Kocur!! Wspaniale spisały się pozostałe nasze zawodniczki zdobywając prawie wszystkie czołowe miejsca w pierwszej dziesiątce. 3. miejsce Martyna Karbowniczyn , 4. Ryszka Aleksandra, 5. Józefiak Amelia , 6. Ryszka Małgorzata, 7. Kądziela Paulina, 9. Tkocz Kinga,10. Glimasińska Jagoda. 14. Tatarczuka Nadia, 17. Grabiec Kamila , 35. Piguła MilenaW młodzikach : Fenomenalny występ miał nasz młodzik Zieliński Radosław który wywalczył Wicemistrzostwo Śląska 7. Piotr Zając , 8. Mika Szymon, 9. Wiewióra Dawid, 11. Latuszewski Aurelio, 17. Kłosok Aleksander 08.06.2021 – Bieg sprinterski kolejne sukcesy i kolejne medale!!Młodziczki i ich wspaniały występ, po raz kolejny zdominowały czołówkę!! Srebro zdobyła Ryszka Aleksandra, 3 Kocur Otylia, 4 Józefiak Amelia, 5 Tkocz Kinga, 6.Ryszka Małgorzata, 7. Karbowniczyn Martyna, 12. Tatarczuk Nadia, 13. Kądziela Paulina, 14. Glimasińska Jagoda, 17. Grabiec Kamila, 35. Piguła MilenaMłodzicy swój występ mieli również bardzo udany!4 . Zieliński Radosław, 5 Latuszewski Aurelio, 7. Wiewióra Dawid, 8. Zając Piotr, 9. Mika Szymon, 16. Kłosok AleksanderBardzo wielkie gratulacje dla każdego naszego zawodnika za wspaniałą rywalizację. Dziękujemy za pomoc w organizacji: MOSiR Centrum Wodzisław, Miasto Wodzisław Śląski, Śląski Związek Biathlonu. Dziękujemy