Mistrzostwa Polski!

Pierwsze starty Mistrzostw Polski w biathlonie za nami i bardzo wysokie miejsca zdobyli nasi zawodnicy. W młodzikach młodszych najlepsze i bardzo dobre miejsce zdobył Piotr Zając zdobywając 7 miejsce, równie świetny wynik osiągnęł Dawid Wiewióra, który ukończył bieg na 9 lokacie,13 miejsce wywalczył Radek Zieliński, 14 Szymon Mika, 21 Aurelio Latuszewski. W młodziczkach młodszych fenomenalny występ miała Jagoda Glimasińska zdobywając 9 miejsce, 12 lokata należała do Pauliny Kądziela, 13 miejsce zdobyła Małgosia Ryszka, 17 Kamila Grabiec. W młodziczkach bardzo dobre miejsce zdobyła Otylia Kocur, która wywalczyła 8 lokatę, wysokie 9 miejsce zdobyła Ola Ryszka, 12 miejsce Kinga Tkocz, 22 Martyna Karbowniczyn, 34 Oliwia Kozłowska, 38 Nadia Tatarczuk. Nasz młodzik Dawid Wajsman ukończył rywalizację na 23 pozycji. Zabrakło nam troszkę szczęścia na szczelnicy, stres wziął górę, dla wielu z naszych zawodników, to pierwsze starty w zawodach ogolnopolskich więc gratulujemy! Wiemy, że medale są w zasięgu ręki i jutro kolejne zmagania.