Puchar Polski- Zakopane

Już w najbliższy piątek 07.06.2019 ruszamy na nasze pierwsze w tym sezonie letnim wyzwanie.

Zbiórka przy SP 28 o godzinie 8.00-9:00 dokładnie poinformujemy smsem. Pakujemy karabiny, amunicję, lunety i ruszamy.

Mieszkamy u P. Mrowcowej- czyli Willa Pisana w Kościelisku :). Na miejscu będziemy ok 13.00-13.30 rozpakujemy bagaże, przebieramy się i ruszamy na trening oficjalny.

Wracamy do budynku, prysznic, odpoczynek czas na rozpakowanie i ok 17.30 obiadokolacja. To w skrócie nasz pierwszy dzień.

Prosimy by dzieci nie zabierały dużego bagażu jedziemy tylko na trzy dni.

Zawsze pakujemy klapki, wygodny strój do chodzenia po budynku, ubranie do kościoła ( dla osób które wyrażą chęć) , strój startowy, może być koszulka na cienkich ramiączkach, coś do ubrania ciepłego przed startem ( bo nigdy nie wiadomo), coś przeciwdeszczowego, dwie pary butów, ręcznik, przybory do higieny , bielizna, no i oczywiście PASEK!!!! , oraz zgoda na zawody dostępna w linku poniżej.

Proszę pamiętać, że ma być upał i burze! Niech dzieci zabiorą czapkę lub chustę od słońca, która pomoże przetrwać ciężki czas w trakcie zawodów.

Osoby które mają problemy drogą prosimy by wzięły odpowiednie lekarstwa.

Lista Zawodników, która został wybrana na reprezentowanie naszego klubu i Miasta Wodzisław:

Adam Zając, Rafał Zając, Adam Kałuża, Kacper Brzóska, Agata Grzonka, Sylwia Bażan, Paulina Nowak, Marta Zając, Otylia Kocur, Oliwia Kozłowska, Kinga Gilewicz, Ola Ryszka, Ola Bonar, Kinga Tkocz, Nadia Tatarczuk, Amelia Józefiak , Agata Grzonka, Adam Kasprowicz i Dawid Wajsman – Trenerzy: Edyta Zając, Kamil Kozik

Koszt wyjazdu 100 zł, pozostałą część finansuje Miasto Wodzisław Śląski

Zgoda

komunikat zawodów: